Bioremodeling Twarzy – biostymulatory

Profhilo

Unikalny  zabieg odmładzający nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się:

  • zawiera on najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie 2 rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych)
  • nie jest wypełniaczem – po podaniu migruje pod skórą unosząc ją -„efekt miliona sprężynek”, efekt wygładzenia skóry
  • łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy: kolagenu typu I i III oraz elastyny silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego (efekt potwierdzony w biopsjach skóry) – efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący
  • zapoczątkowuje procesy naprawcze i działa przeciwzapalnie

Pierwsze korzystne efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Wykorzystujemy go gdy mamy problem z : wiotczeniem skóry,  chomikami zmarszczkami i bruzdami ,odwodnieniem, zmęczonym wyglądem  twarzy.

Bardzo dobre rezultaty daje takrze  w przywracaniu młodego wyglądu szyi.

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca, efekt utrzymuje się 1 – 1.5 roku

Ejal 40

Najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne. Ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.

Zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępie miesiąca, efekt utrzymuje się 1 – 1.5 roku