Ginekologia i położnictwo

Świadczy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń narządu rodnego oraz w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki chorób. Sprawuje opiekę nad kobietą w fizjologicznej ciąży. Udziela konsultacji, kwalifikuje do leczenia szpitalnego oraz wykonuje badania kontrolne po zakończeniu leczenia szpitalnego.
Zadania poradni polegają na: konsultowaniu,  badaniu i leczeniu w trybie ambulatoryjnym wykonaniu badania USG oraz  badań profilaktycznych np. cytologii.

lekarz Mateusz Kunysz – ginekolog – położnik

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, stypendysta programu UE Erasmus, w ramach którego odbył staż w hiszpańskim Universidad de Málaga. W trakcie realizacji specjalizacji z dziedziny położnictwa i ginekologii pracując w Klinice Położnictwa i Ginekologii KSW nr 2 w Rzeszowie pozytywnie złożył Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Położnictwa i Ginekologii.
Doktorant Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, badaniami USG.

lekarz Artur Kosarzycki- ginekolog – położnik

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Aktualnie pracuję na oddziale ginekologiczno-położniczym z onkologią ginekologiczną w szpitalu św. Łukasza w Tarnowie.
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Absolwent SWSM w Katowicach (studia skończone z wynikiem bardzo dobrym). Uczestnik licznych kursów i konferencji naukowych (m.in. Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii, E-Med Academy). Podczas konsultacji ginekologicznych wykonuje bardzo dokładny wywiad lekarski, USG oraz pobranie cytologii.
Prywatnie wielki fanatyk siatkówki, wciąż czynnie grający (aktualny Mistrz Polski Lekarzy w siatkówce halowej, wielokrotny zwycięzca Igrzysk Lekarskich w siatkówce halowej i plażowej).